Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İkimizin Sırrı Fragman

<< 2 3 45 6 >>

İkimizin Sırrı 10. Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (2 Yorum)
Reklamlar
 

Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Cem Akyoldaş
Senaryo: Özen Yula
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Yakında...
İkimizin Sırrı Oyuncuları:
İkimizin Sırrı Konusu:

Üs Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi İkimizin Sırrı dizisinin başrollerini Aras Aydın ve Leyla Feray paylaşıyorlar. Cem Akyoldaş'ın yönetmen koltuğunda oturduğu 'nın senaryosunu kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisi Temmuz'da Atv ekranlarında yayınlanacak. Bir anne ve 7 yaşındaki kızının hayat kalma mücadelesinin anlatıldığı İkimizin Sırrı'nın çekimleri İstanbul'da gerçekleştiriliyor. Leyla Feray ve Aras Aydın başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Bestemsu Özdemir, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu ve Irmak Örnek gibi usta kişiler de yer alıyor. Cem Akyoldaş'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Özen Yula'nın senaryosunu yazdığı İkimizin Sırrı çok yakında Atv'de...

İkimizin Sırrı Dizisi Oyuncuları;

Leyla Feray

8 Mayıs 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu Koç üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olmuştur. İlk televizyon deneyimini 2013 yılında ekranlara gelen Ben Onu Çok Sevdim dizisi ile yaşamıştır. Sonrasında ise Paşa Gönlüm ve Üç Arkadaş dizileri ile iyice tanınır bir oyuncu haline gelmiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ise Ayşe Sultan karakterine hayat vermiştir. Son zamanlarda ise N11 reklamları ile ekranlarda boy göstermiştir.

Aras Aydın

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk dizisi Öğretmen Kemal'dir. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. 1.84 boyunda, 74 kilodadır. Saklı Kalan ve Şefkat Tepe gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Altınsoylar isimli dizide Oğuz karakterine hayat verdikten sonra Sefirin Kızı dizisinde Komiser Turgut karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Show Tv'de ekranlara gelen ve kısa bir yayın hayatı olan Şeref Sözü dizisinde Faruk Malik karakterine hayat vermiştir.

Şeref Sözü Aras aydın kimdir

Reklamlar
Yorum Yap

İkimizin Sırrı dizisine 2 Yorum Yapıldı
  1. çiçek: ikimizin sıırı fınal yapmasın belki gunu değişebilir konu guçlendirebilir guzrel bir diiz alıştık seyretmeye
  2. ramazan: iyi bir dizi bitmez güzel